Лазерна косметологія Laserland

Laserland – це центр лазерної косметології, в якому працюють кращі косметологи. Лікарі-фахівці центру забезпечують неперевершену якість, якого ви очікуєте. Laserland зручно розташований у центрі Києва (Метро Хрещатик).

Ми пропонуємо повний спектр процедур лазерної епіляції, лазерної, апаратної та ін’єкційної косметології для всіх областей обличчя і тіла.

Наші роботи на Instagram

Акции на лазерную эпиляцию

Тестова
процедура
за 50 грн!

Що нас відрізняє?

У Центрі Laser Land ми прагнемо надати пацієнтам найвищий рівень обслуговування. Вам завжди будуть надаватися гранична турбота і увага. У Laser Land ваша безпека і вирішення ваших проблем є нашими головними пріоритетами.

Записатися на прийом

Щоб записатися на прийом, будь ласка, зателефонуйте
+38 (097) 00-88-628

Відгуки наших клієнтів

Хочу сказати величезне спасибі Олені Валеріївні за довгий час роботи зі мною. І кожен раз зробивши певну процедуру, я повертаюся з посмішкою і спокоєм на душі, що я можу абсолютно розслабитися і довіритися цим “золотим” рукам професіонала, і бути впевненою в тому, що мені зроблять все на вищому рівні))) Спасибо большое, ЛАЗЕР ЛЕНД!)))

Спасибі. Практично відразу отримала хороший результат – після лазерної процедури, чищення і пілінгу шкіра стала виглядати набагато приємніше і здоровою. Навіть не очікувала, що проблема вирішиться так швидко). Один мінус – далеко добиратися

Про “Лазер ленд” можу сказати тільки позитивні слова, дуже задоволена, що потрапила в руки до справжнім феям: і руки золоті, і їх доглянуті обличчя говорять самі за себе замість реклами. Крім іншого, зазначу високий професіоналізм,, як в знанні своєї справи, так і в спілкуванні з клієнтом, гнучкий індивідуальний дбайливий підхід і вміння не продати процедуру, а дійсно вирішити задачу оптимально для звернувся. Велике їм спасибі.

У цьому невеликому, але дуже затишному б’юті-центрі творять диво справжні профі краси. Я була у двох майстрів – у Олени Валеріївни та Аліни Віталіївни. Делікатні, доброзичливі, захоплені своєю роботою і небайдужі до своїх клієнтів. Ніякого формалізму, працюють з душею, зі знанням справи, на результат. Спасибі.

Спасибі Аліні Віталіївні. Проходила у вас процедуру ультразвукової чистки обличчя. Чи не пошкодувала Дуже уважний персонал і індивідуальний підхід до клієнта. Дуже сподобалося що надали для ознайомлення всі що використовувалося під час процедури .. Окреме спасибі що немає розмов в рекламному контексті. Повністю кайф від процедури почала відчувати через час, шкіра гладенька на дотик …. Єдиний мінус що ви територіально далеко знаходитеся.

Висловлюю своє захоплення і вдячність лікарям центру, справжнім професіоналам своєї справи – таким як Аліна Віталіївна і Олена Валеріївна. Ви даруєте своїм клієнтам чудеса перетворення, впевненість в собі, бажання виглядати ще краще! Ваша доброта і уважне стосується не забували! Удачі Вам у всьому! Ще раз дякую!

Висловлюю щиру подяку колективу Лазер Ленд. Я довго вибирала центр косметології і не помилилася, прийшовши за рекомендацією до Аліни Віталіївни. Професіоналізм, тепле ставлення і участь цього лікаря здатні творити чудеса. Адже тепер у мене не тільки помолоділе особа, у мене змінилося життя! Всьому колективу центру добра, щастя, любові, краси, розвитку!

Величезна повага і маса слів подяки центру Лазер Ленд !!! У моєї дочки пройшли висипання на обличчі і декольте. Завдяки злагодженій роботі лікарів, результат чудовий. Бажаю Вам успіхів і процвітання! Продовжуйте робити людей гарними і задоволеними результатом вашої роботи

Нескінченно вдячна колективу центру. З першого моменту спілкування з адміністратором і до цього дня, тільки позитивні емоції !!! Професіоналізм, тактовність, готовність допомогти в будь-яку хвилину-все на вищому рівні! Особлива подяка за розуміння і індивідуальний підхід Олені Валеріївні. Ви даруєте своїм пацієнтам впевненість в собі, щастя, віру в майбутнє.

Записатися

2011-2021 © Клініка лазерної косметології LaserLand.
Всі права захищені. Любое копіювання лише із зворотним посиланням на нашому сайті
Создание сайта - Ixtlan

error: Content is protected !!